Prohlášení...

7. května 2011 v 23:26 | Redakce |  Write
Ahoj,

Jak všichni víte, na officiálním fanclubu (www.mirosmajda.wgz.cz) došlo k velkým změnám. Zmizelo přihlášení v menu pro registrované uživatele, diskuze i fan fiction s kterou si dávali fanoušci takovou práci. A ptáte se čím to je? Odpověď je jednoduchá. Samotná Martina Zelinková, který je webmasterkou tohoto webu odpověděla "jen chystáme novou "půdu" pro fanclub". Mnoho z Vás si myslí, že za tuto katastrofu může samotná Martina a dáváte jí to za zlé. Ovšem ani to neni pravda... " já s tím nic neudělám a mrzí mě to... ale rozhodně bych neudělala něco, o čem Miro neví... to snad musí normálnímu člověku dojít..." prohlásila. Takže teď zbývá jen věřit a doufat, že vše bude ok.

A samozřejmě, aby toho nebylo málo, je tu další problém.Začali se ozývat hlasy fanynek, že si je Martina facebooku odstranila bez důvodu z přátel. A co stojí za touto katastrofou? Odpověď Martiny zní ,,klikla jsem tu na zrušení jedné skupiny Fanclubu...ale zmizelo mi jich jen pár....tak si mě prosím přidejte znovu... samozřejmě v případě zájmu...".

Věřte mi, že samotná Martina z toho není nadšená a útoky ze strany fanouškú ji moc nepomáhají. No přiznejte si, kdo z vás by unesl takový nátlak? Moc lidí by to nebylo ;). Tak čekejte, vše bude zase ok x).

Připravila: Aduš
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 kajiq kajiq | Web | 8. května 2011 v 11:19 | Reagovat

twl to nai nevím du se podívat :-DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama